درباره ما

شرکت گلبید در سال 1372 بصورت یک شرکت خانوادگی تاسیس شد. تمرکز مجموعه گلبید از ابتدا بر روی واکسن و داروهای دام و طیور بوده و با دریافت نمایندگی از شرکت معتبر MSD (اینتروت) در این عرصه فعالیت خود را ادامه داد.

در سال های بعد با دریافت نمایندگی از کمپانی های معتبر اروپایی توانست فعالیت خود رادر عرصه واردات ضدعفونی کننده، شوینده ، سموم ، افزودنی ، کنسانتره  و همچنین جایگزین شونده شیربصورت مستقیم و یا از طریق شرکت های اقماری، گسترش دهد. این مجموعه با ثبت برونکودیلاتور گیاهی شرکت EWABO آلمان با نام تجاری منتوفین موفق به ثبت و واردات اولین داروی گیاهی طیور در ایران شد.

شرکت گلبید هم گام با ارتقاء سطح علمی جهان در زوایای مختلف این صنعت توانسته با برگزاری همایش ها و کارگاه های مختلف قدمی کوچک در جهت ایجاد تعامل و تبادل اطلاعات میان دست اندرکاران این صنعت در ایران با دیگر کشورهای جهان بردارد. همچنین این شرکت جزء مؤسسین انجمن صنفی وارد کنندگان دارو، افزودنی و مواد بیولوژیک دام بوده و سعی نموده با فعالیت در این انجمن، تعامل مناسبی بین صنف و سازمان دامپزشکی برقرار کند.

مجموعه گلبید شامل شرکت گلبید و شرکت های زیر مجموعه ” شرکت آبی فارمد و شرکت اسکارد هامون” در طی سالهای فعالیت خود موفق به کسب نمایندگی و همکاری با کمپانی های معتبری در سراسر جهان شده اند که به اختصار نام برده میشود.

MSD – EWABO – Daavision – Champrix – Phytosynthese – Itpsa – Vossen –ACP – GD – Schils

امید است هر چه بیشتر شاهد پیشرفت کشور عزیزمان ایران در شاخه های مختلف این صنعت مهم باشیم.

 

همکاران ما در گلبید